“Wie vrij van zonden is werpe de eerste steen” …
Als in het politieke landschap van Nederland hoge bomen buigzaam sterke winden weten te doorstaan, waarom zou een verkozen kamerlid met een eenvoudige stamboom (*) als ex sergeant Lucassen dan gekapt moeten worden? Iemand die ooit in de fout is gegaan, betrapt en veroordeeld is, kan daar van geleerd hebben en dient niet tot in eeuwige dagen uit publieke ambten geweerd en uitgestoten te worden.
al was het maar uit het jeugdjournaal:
barbaarse Afghanen, primitieve Nigerianen,
en ander fanatieke moslims:
zij stenigen…
en dan met name vrouwen.
Dat mag niet. Dat moet niet!
Wij Nederlanders stemmen daar niet mee in.
Wij sturen zelfs een beschavingsleger
naar de uitlopers van het Himalajahgebergte
om daar verandering in te brengen.
Nederlanders zijn altijd nette mensen geweest.
Als iemand afwijkt van de juiste weg
zijn verstoting en verbanning onze middelen bij uitstek.
Kijk er de vaderlandse geschiedenis maar op na.
Steniging besmeurt onze schone stoep.
klik beeld voor grotere versie…
=======
(*) De CV van Lucassen zoals op 12 november 2010 nog steeds te vinden op de web site van de PVV
Op zondag 21 november is de CV van Lucassen op de web site van de PVV nog steeds niet geactualiseerd; dat hij uit de kamercommissies voor onderwijs en defensie, alsook het NAVO overleg gezet zou zijn door partijleider Geert Wilders, is niet zichtbaar gemaakt op de publieke web site van de PVV. Al dat wat de partijleiding onwelgevallig is wordt zo buiten het zicht gehouden. Of is het gewoon dilettantisme? [tj.]
http://www.pvv.nl/index.php/fracties/tweede-kamer/eric-lucassen/cv.html
Biografie
Eric Lucassen maakte de verloedering en islamisering van onze wijken van dichtbij mee. Hij groeide op in een Amsterdamse volksbuurt die in hoog tempo veranderde in een achterstandswijk. Al van jongs af aan wilde Eric zich inzetten voor de vrijheid en veiligheid van ons land. Aansluitend aan zijn dienstplicht koos hij daarom voor een loopbaan als beroepsmilitair bij de Koninklijke Landmacht. Hierna heeft hij zijn twee grote passies kunnen combineren: muziek en les geven.
Als woordvoerder Arubaanse en Antilliaanse zaken gaat hij de overgang naar een nieuwe status van deze eilanden scherp in de gaten houden. Er mag geen Nederlands belastinggeld meer verdwijnen in die bodemloze tropische put. Verder gaat hij zich inzetten voor een gezonde woningmarkt. Er moet snel een eind komen aan de softe aanpak van de verloederde wijken in ons land.
Als lid van de vaste commissie voor Defensie zal hij zijn ruime kennis en ervaring op dat gebied inzetten voor de PVV.
“De mannen en vrouwen van onze krijgsmacht kunnen rekenen op onze steun.”
Commissies
Nederlands-Antilliaanse en Arubaanse Zaken
Wonen, Wijken en Integratie
Defensie
Parlementaire Assemblee
NAVO
Onderwijs
Secundaire Vorming Onderofficieren KL
Algemene en Hogere Instructiebekwaamheid
Koninklijke Militaire School
Atheneum
Loopbaan
Lid Tweede Kamer der Staten-Generaal
Docent digitale muziekproductie
Onderofficier Koninklijke Landmacht
Leave a Reply